OBWÓD SZKOŁY

Do obwodu* Szkoły należą następujące ulice i osiedla: Miechów: (ulice: Zbigniewa Pęckowskiego, Spacerowa, Szpitalna, Wesoła, Jana Sobieskiego, Henryka Sienkiewicza, Plac Tadeusza Kościuszki, Adama Mickiewicza, Poprzeczna, Józefa Piłsudskiego, Juliusza Słowackiego, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Folusz, Kolejowa, Krótka, Ogrodowa, Rynek, Jana Matejki, Podmiejska, Janów Dolny, Janów Górny, 106 Dywizji Piechoty A. K., Warszawska od nr 1 do 17, Mikołaja Kopernika, os. gen. Władysława Sikorskiego, os. Stefana Żeromskiego, os. Młodych). Wsie: Podmiejska Wola, Komorów, Zagorzyce, Siedliska nr 31, 31a, 32a i 41, Falniów, Wysiółek, Biskupice od 46 do 107, Poradów.

* Przy ustalaniu obwodu szkolnego dla danego dziecka bierze się pod uwagę jego miejsce zamieszkania, a nie zameldowania.