Jesteś tu: » Strona główna

2016-02-07

9 lutego Dzień Bezpiecznego Internetu

9 lutego przypada Dzień Bezpiecznego Internetu, który ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w Sieci.

Hasło tegorocznych obchodów DBI: "Razem tworzymy lepszy Internet", a więc chcemy zwrócić uwagę na to, że każdy internauta może przyczynić się do tego, że Internet będzie miejscem bezpiecznym i pozytywnym. Każdy z nas ponosi odpowiedzialność za to, co robi w Sieci i w jaki sposób z niej korzysta.

2016-02-04

UWAGA RODZICE!

Zarządzenie Nr 36/2016 Burmistrza Gminy i Miasta Miechów w sprawie harmonogramu rekrutacji do przedszkoli samorządowych, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz klas I w szkołach podstawowych, których organem prowadzącym jest Gmina Miechów.

(kliknij w link poniżej)

HARMONOGRAM REKRUTACJI DO PLACÓWEK EDUKACYJNYCH

2016-02-04

TŁUSTY CZWARTEK

My cyganie- dobre duchy

Jemy pączki i pampuchy.

Dajcie pączka na widelec.

Bo za tydzień jest Popielec!

2016-02-02

UWAGA!

Zebrania dla Rodziców/ Opiekunów uczniów klas IV- VI odbędą się jutro 3 lutego 2016r o godz.16.30.

Dla klas III według informacji podanej przez wychowawców.

Zapraszamy Rodziców uczniów klas I-II w dniu 3 lutego do auli szkoły na godzinę 16.00 na prelekcję przygotowaną przez p. Grzegorza Jurczyńskiego nt."Nowoczesne Technologie w Wychowaniu i Edukacji"

Po spotkaniu odbędą się spotkania z wychowawcami klas.

2016-01-14

2016-01-11

Zapraszamy  uczniów, rodziców,  nauczycieli do zapoznania się z e-podręcznikami oraz materiałami edukacyjnymi dostępnymi na stronie   www.epodreczniki.pl

2016-01-09

RAPORT Z EWALUACJI PROBLEMOWEJ

(dostępny w dziale "Dla rodziców")

Zachęcam Państwa do zapoznania się z raportem po przeprowadzonej w listopadzie

ewaluacji problemowej naszej placówki.

Jednocześnie serdecznie dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w proces ewaluacji zewnętrznej w naszej szkole, za udział w ankietach, wywiadach, które stanowiły ważny element badań ewaluacyjnych. Dziękuję Rodzicom, Partnerom Szkoły, Przedstawicielom Samorządu oraz Instytucji i Organizacji współpracujących ze szkołą, Nauczycielom, Pracownikom Niepedagogicznym i Uczniom.

mgr Aleksandra Dróżdż

2016-01-05

Zgodnie z kalendarzem roku szkolnego dzień 6.01.2016 jest dniem wolnym

od zajęć dydaktyczno- opiekuńczych.

W tym dniu przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego

inaczej święto Trzech Króli.

2016-01-04

Finalista MKJA!

Przemek Drdzeń uczeń klasy VIa

(opiekun p.Agnieszka Gajos) został finalistą Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego.

Kolejny etap  - wojewódzki w Krakowie

24 lutego.

Gratulujemy i trzymamy kciuki!

2016-01-03

DRODZY RODZICE

Zapraszamy do zapoznania się z nową kampanią Fundacji Dzieci Niczyje "Mama, tata, tablet". Kampania powstała z myślą o rodzicach dzieci w wieku od 0 do 6 lat. Akcja przestrzega przed zbyt wczesnym i niekontrolowanym udostępnianiem dzieciom urządzeń elektronicznych, jak tablety czy smartfony. Autorzy kampanii wskazują jednocześnie kiedy i jak udostępniać media elektroniczne z pożytkiem dla rozwoju najmłodszych. Więcej informacji na stronie www.mamatatatablet.pl

2015-12-19

UCZNIOM, RODZICOM...

Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie spokój i radość,

A Nowy Rok obdaruje

pomyślnością i szczęściem.

Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia

oraz szczęśliwego Nowego 2016 Roku

życzą: Dyrekcja, Grono Pedagogiczne,

oraz Pracownicy Szkoły Podstawowej Nr 2 w Miechowie.

2015-12-18

Uczniowie klasy IIIA wraz z wychowawczynią oraz s. Deborą serdecznie zapraszają

Dyrekcję Szkoły, Nauczycieli, Pracowników, Uczniów oraz Rodziców na szkolne jasełka,

które odbędą się w dniu 22 grudnia o godz. 8.50 dla uczniów oddziałów O-III oraz przedszkolaków, o godz. 10.45 dla uczniów klas IV- VI.

2015-12-18

SZANOWNI RODZICE, OPIEKUNOWIE

Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 2 w Miechowie informuje,

że przerwa świąteczna trwa w dniach

od 23 grudnia 2015 roku do 3 stycznia 2016 roku.

Są to dni wolne od zajęć dydaktyczno- wychowawczych.

Rodzice zainteresowani zapewnieniem opieki dzieciom w tych dniach przez szkołę

proszeni są o zgłoszenie tego faktu do wychowawcy klasy lub wychowawcy świetlicy.

WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ

SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2

W MIECHOWIE

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2015"