Szkolny Dzień Sportu – 28 maja 2018 roku

W poniedziałek 28 maja odbył się w naszej szkole Dzień Sportu. O godzinie 8.30  wszystkie dzieci  z klas I –III pod opieką swoich wychowawczyń wyszły na boisko szkolne, rozłożyły koce i przygotowały się na ten wyjątkowy dzień.

Dzieci miały zorganizowane zawody drużynowe: rzucanie woreczkiem do celu, toczenie piłek, biegi slalomem z kubkiem wody i inne. Następnie uczniowie  uczestniczyli w atrakcjach przygotowanych przez Powiatową Straż Pożarną oraz Komendę Powiatową Policji w Miechowie. Dzieci w grupach mogły zobaczyć wóz strażacki i policyjny. Cieszyły się mogąc usiąść w kabinie samochodu              i włączając koguta. Dla odważnych była zorganizowana  przejażdżka na quadzie strażackim. Wielką atrakcją dla dzieci było: przeciąganie liny, przewracanie ustawionych pachołków strumieniem wody oraz prysznic ze strażackiego węża.

Serdecznie dziękujemy Powiatowej Straży Pożarnej oraz Komendzie Powiatowej Policji w Miechowie za wspaniałe atrakcje zorganizowane dla naszych uczniów. Dziękujemy Radzie Rodziców oraz wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego szczególnego dnia.

W naszej szkole za organizację Szkolnego Dnia Sportu w klasach I – III były odpowiedzialne panie: Elżbieta Hausner, Małgorzata Kielian i Monika Kruszec.