Deklaracja wpłat

Zarząd Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 2 w Miechowie prosi Rodziców o dokonanie wpłat pieniężnych na Radę Rodzicówi.

Pieniądze, które Państwo wpłacacie na fundusz komitetu wracają do Waszych dzieci w postaci dofinansowania organizowanych uroczystości szkolnych i konkursów przedmiotowych. Przeznaczane są na nagrody w postaci książek dla uczniów naszej szkoły za dobre wyniki w nauce czy inne nagrody np:  za osiągnięcia sportowe. Z pieniędzy komitetu pokrywane są koszty m.in. dowozu dzieci na konkursy i zawody sportowe, organizowanych dyskotek i zabawy choinkowej, poczęstunku z okazji Dnia Dziecka, zakupu różnego rodzaju wyposażenia dla klas.
Wpłaty są dobrowolne i mogą Państwo dokonywać ich w dowolnej kwocie na konto lub u skarbników klas.

Formularz deklaracji do pobrania