Pismo w sprawie chodnika

im. M. Konopnickiej

Dariusz Marczewski

Burmistrz Gminy i Miasta Miechów

Zwracamy się z prośbą o umieszczenie w planach na rok 2014 przebudowy parkingu przy Szkole Podstawowej nr 2 wzdłuż zabudowań szkoły i placu zabaw poprzez wyodrębnienie chodnika dla pieszych. Dzieci idąc do szkoły od dowożących ich autobusów lub parkingu muszą iść ulicą wśród poruszających się samochodów stanowi to niebezpieczeństwo wypadku. Na całej długości ich drogi do szkoły istnieje możliwość wyodrębnienie chodnika.

Mamy nadzieję, iż w trosce o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum zostaną podjęte odpowiednie przedsięwzięcia, zwłaszcza, iż zarówno dzieci, jak i młodzież zaangażowały się w wiele inicjatyw mówiących o bezpieczeństwie drogowy. Pomóżmy im przygotowując odpowiednią infrastrukturę.