Konto e-mail Rady Rodziców

Konto e-mail dla Rodziców

Rada Rodziców dysponuje kontem mailowym na potrzeby pytań, sugestii, wątpliwości dotyczących jej funkcjonowania, założeń itp. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt na naszą skrzynkę:

radasp2miechow@wp.pl

Propozycja

Zarząd Rady Rodziców przedstawia propozycję, aby Rada Rodziców stała się stowarzyszniem działającym przy Szkole Podstawowej nr 2. Stowarzyszenie daje możliwość realizacji wspólnych celów przez osoby chcące się zaangażować w rozwijanie wspólnych pasji na rzecz dzieci uczących sie w SP 2. Stowarzysznie jest podmiotem prawa /osobą prawną/ mogącą realizować działania niemożliwe dla osób fizycznych czy również samej szkoły. Prosimy o wyrażenie swojej opinii na temat powoływania tej organizacji. Zainteresowane osoby zapraszamy do współpracy.

Z góry dziękujemy. Pozostajemy w kontakcie :-)

J. Gładyszowska - Tomczyk, M. Stolarski, P.Czapla