Sukcesy naszych uczniów w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Niemczech

Dnia 16.04.2024 r. w Szkole Podstawowej nr 2 odbyła się kolejna edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych. W tym roku uczniowie zgłębiali wiedzę o Niemczech. W zmaganiach konkursowych wzięli udział uczniowie z siedmiu szkół: Szkoły Podstawowej w Pojałowicach, Bukowskiej Woli, Charsznicy, Tczycy, Dziaduszycach oraz miechowskiej „Jedynki” i „Dwójki”.

Uczestnicy konkursu wykazali się dużą wiedzą z zakresu realio- i kulturoznawstwa Niemiec. Po wyrównanej walce na podium znaleźli się:

I m-ce Aleksandra Deńca – Szkoła Podstawowa nr 2 w Miechowie

II m-ce Agnieszka Pieczyrak – Szkoła Podstawowa w Dziaduszycach

III m-ce Julia Tomal – Szkoła Podstawowa nr 2 w Miechowie

wyróżnieni:

Magdalena Miszczyk – Szkoła Podstawowa nr 1 w Miechowie

Karolina Popiołek – Szkoła Podstawowa w Dziaduszycach

Gratulujemy!!!

Laureaci otrzymali dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Biuro Podróży Odyseusz oraz wydawnictwo Nowa Era. Poczęstunek ufundowała Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 2 w Miechowie. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowy upominek.

Konkurs zorganizowała mgr Agnieszka Czarnecka.