Nowe tablice suchościeralne!

Uczniowie oraz Dyrekcja wraz z Gronem Nauczycielskim składają serdeczne podziękowania Radzie Rodziców za ufundowanie nowych tablic, które zostały zamontowane w każdej klasie pawilonu dydaktycznego edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

Fundusze na zakup w/w tablic zostały pozyskane ze środków zebranych podczas świątecznego kiermaszu bożonarodzeniowego.

Zakupiono łącznie 10 tablic magnetycznych, suchościeralnych z liniaturą do nauki pisania , oraz 13 magnetycznych, suchościeralnych bez nadruku.

Dziękujemy również panom konserwatorom naszej szkoły za sprawną wymianę starych tablic kredowych na nowe suchościeralne.

Dzięki tym tablicom poprawił się komfort pracy na zajęciach, nie musimy zmagać się już z uciążliwym pyłem kredowym.  Inne zalety to  łatwość w czyszczeniu, trwałość i wszechstronność w zastosowaniu. Możliwość wykorzystania różnokolorowych markerów suchościeralnych pozwala na tworzenie dynamicznych i kolorowych prezentacji, które są bardziej przyciągające uwagę i zapadają dzieciom w pamięć. No i ogólne wrażenie. Tablice suchościeralne rozjaśniły nasze sale, które stały się jeszcze przytulniejsze i piękniejsze.