Nasza szkoła się raduje! Nowa stołówka zdrowe obiady gotuje!

Rosół z makaronem i jarzyną, pieczony udzik z kurczaka, ziemniaki, surówka  z marchwi i jabłka, a na deser pomarańcza i pyszny kompot. Takim menu rozpoczęła dzisiaj działalność szkolna kuchnia.

W niezwykle ważnym dla naszej szkoły wydarzeniu uczestniczył Burmistrz Miasta. To dzięki przychylności i wsparciu Pana Dariusza Marczewskiego  oraz Rady Miasta udało się starania przekuć w konkretne działania, czego wymiernym efektem jest kuchnia - wyposażona na miarę XXI wieku.

Nowoczesny sprzęt ułatwia pracownikom kuchni przygotowywanie smacznych   i zdrowych obiadów, które już zachwalają uczniowie. Posiłki przygotowywane są przez wykwalifikowany personel, zgodnie z zasadami Dobrej Praktyki Higienicznej i Produkcyjnej.

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do pozyskania dofinansowania i uruchomienia niezwykle potrzebnej i od dawna oczekiwanej przez społeczność Szkoły Podstawowej nr 2 inwestycji.

Nie pozostaje nam nic innego,  jak życzyć wszystkim stołującym się: SMACZNEGO!