Nauczyciele, rodzice i uczniowie – wspólnie rozwijamy Naszą Szkołę.

Projekt HUMINE w naszej szkole obejmuje całą społeczność – uczniów, nauczycieli i rodziców.

Każdy w Szkole Modelowej, jak nazywana jest Szkoła Podstawowa nr 2 w Miechowie, znajdzie miejsce i aktywność dla siebie. W dniu 20.04.2023 r. odbyło się szkolenie dla rodziców pt. Bezpieczeństwo i higiena cyfrowa. Wszystkich zebranych powitała Pani Wicedyrektor Jadwiga Pasek. Informacje dotyczące projektu HUMINE w naszej szkole przedstawił Grzegorz Jurczyński. Szkolenie w formie webinaru poprowadzili Grzegorz Foltak i Marcin Mechla - reprezentanci stowarzyszenia Miasta w Internecie. Nieocenionym wsparciem w organizacji spotkania i rekrutacji rodziców była Pani Katarzyna Seweryn – Przewodnicząca Rady Rodziców. Rodzicom dziękujemy za zaangażowanie i obecność.