Najlepsza „dziesiątka”

18 maja 2018r. 41 uczniów naszej szkoły wzięło udział w  pierwszym etapie  XVIII edycji Międzyszkolnego  Konkursu  Języka Angielskiego. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas II i III gimnazjum oraz klas 7.

Składał się z części pisemnej i zawierał zadania sprawdzające wiadomości leksykalne i gramatyczne. Dziesięciu  najlepszych uczniów reprezentować będzie naszą szkołę w finale międzyszkolnym który odbędzie  się 8 czerwca  br w budynku  naszej szkoły przy współpracy i pod patronatem Szkoły Językowej Państwa „Hajek”.

Wśród najlepszych znaleźli się:

Natalia Morawska  kl. IIIa, Wiktoria Żurek kl. IIb,  Maciej Golec kl.7b, Piotr Gas kl.IIc, Mateusz Franczyk kl.IIIc, Oliwia Bac kl.IIIa, Przemysław Drdzeń kl.IIb,  Jakub Stawiarski i Łukasz Rakoczy kl.IIIa oraz Katarzyna Sumera kl.IIa

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.