Obóz językowy EuroWeek

Podobnie jak w latach ubiegłych młodzież gimnazjalna uczestniczyła w 5- dniowym obozie językowym Euroweek w miejscowości Młoty w Kotlinie Kłodzkiej.  Ośrodek, w ktorym odbywały się zajęcia położony był w malowniczym  i oddalonym od cywilizacji zakątku Polski. Podczas warsztatów uczniowie doskonalili znajomość języka angielskiego. Zajecia prowadzili wolontariusze pochodzący z roznych czesci świata: Kolumbii, Meksyku, Etiopii, Tajlandii, Uandy, Łotwy, Turcji i Indii.

Warsztaty integrowały, pobudzały wyobraźnię, kreatywność i zdrową rywalizację. Rozne formy pracy( nakrecenie filmu, przygotowanie prezentacji, nauka tańca itp. ) pozwoliły w sposób niebanalny odkryć talenty i umiejętności językowe uczestników.  Otatni wieczor pobytu okazał się czasem wzruszeń nie tylko wśród mlodzieży, wychowawcow, ale również wsrod wolontariuszy. Nie zabrakło wzajemnych podziękowań , miłych i ciepłych słów . Każdy uczestnik otrzymał certyfikat. Do zobaczenia za rok. Przygoda z Euroweekiem bedzie trwała dalej.