W HistoryLandzie

8 maja klasa IIIC wybrała się na wycieczkę do Krakowa. Po krótkiej podróży pociągiem dotarliśmy do celu podróży – HistoryLandu. Tam zobaczyliśmy różne makiety zbudowane   z ponad miliona klocków LEGO. To było niesamowite! Widzieliśmy bitwę pod Grunwaldem, byliśmy za sterem okrętu wojennego, a nawet z lotu ptaka obserwowaliśmy klasztor.

Pani, która zakładała nam okulary zdradziła, że wystawę budowano 4 lata.  Potem poszliśmy do Pijalni Czekolady. Już wiem, że jak gorąca czekolada to tylko biała. Zadowoleni zwiedziliśmy jeszcze Sukiennice i Kościół Mariacki. Potem zdecydowanym krokiem pomaszerowaliśmy na pociąg. Ach, co to była za wycieczka!

Natalia Barczyńska z klasy IIIC