Podziękowanie

Szkoła Podstawowa nr 2 w Miechowie wzbogaciła się o niezwykle funkcjonalne regały uzyskane dzięki inicjatywie jednego z rodziców, pana Piotra Grządziela, który nawiązał współpracę z krakowską CASTORAMĄ.Efektem współdziałania było podarowanie nowych mebli dla klasy I c. Dnia 27 października pierwszoklasiści  uczestniczyli  w warsztatach majsterkowania. Korzystając z pomocy pracowników firmy, konstruowali modele samolotów, pociągów i  kołysek. Przedsięwzięcie nie udałoby się, gdyby nie zaangażowanie rodziców, którzy  pomogli w przewiezieniu elementów i ich składaniu.

Obecnie każde dziecko posiada swoją półkę na przybory szkolne oraz książki. Pragniemy szczególnie podziękować wszystkim rodzicom, którzy poświęcając swój czas, sprawili radość dzieciom:

Piotrowi Grządzielowi

Adamowi  Dońcowi