NIEPODLEGŁOŚCIOWY POKAZ SPORTOWY

W bieżącym roku obchodzimy 100-lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Do obchodów rocznicowych w Gminie Miechów dołączyła Szkoła Podstawowa Nr 2 z oddziałami gimnazjalnymi organizując Niepodległościowy Pokaz Sportowy. Był to pierwszy tego typu pokaz w historii szkoły.

Pokaz został zorganizowany z inicjatywy uczniów pod opieką i kierunkiem pani Beaty Dubrownik, nauczycielki wychowania fizycznego w klasach gimnazjalnych, na hali sportowej naszej szkoły. Uczniowie zaprezentowali swoje sportowe pasje w różnych dyscyplinach, o różnym stopniu trudności i umiejętności. Każdy z wykonawców włożył trud pracy, aby jak najlepiej się pokazać.