SPORTOWE MIKOŁAJKI

Jak co roku 6 grudnia Uczniowski Klub Sportowy „Spartakus” obecnie działający przy Szkole Podstawowej nr 2 w Miechowie,  a przedtem przy Gimnazjum nr 1 zorganizował dla uczniów szkoły Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego.

Gry indywidualne rozgrywane były systemem grupowym do dwóch wygranych setów. W kategorii klas IV-VI SP było aż 3 grupy po 6 osób w każdej z nich.

Do rozgrywek o miejsca pucharowe kwalifikowało się po dwóch najlepszych zawodników z każdej grupy, a byli to: Dominik Miś, Oskar Micek, Antoni Jędrzejewski, Sebastian Pietrzyk, Dawid Krysa i Ignacy Krzyżek.

Uczniowie klas starszych i klas gimnazjalnych rozgrywali gry w 2 grupach. Rozgrywki przygotowała i przeprowadziła Marta Szarek. Zawodnikom w młodszej kategorii sędziowali ich starsi koledzy z klas gimnazjalnych.

Wszyscy zawodnicy spisali się na medal i każdy z nich otrzymał słodką nagrodę od Mikołaja.

A oto wyniki końcowe:

W kategorii klas IV –VI SP:

I miejsce    - Sebastian Pietrzyk

II miejsce   - Oskar Micek

III miejsce  - Dominik Miś

IV miejsce  - Antoni Jędrzejewski

W kategorii klas VII SP i gimnazjalnych:

I miejsce    - Bartosz Pigulak

II miejsce   - Amadeusz Mazur

III miejsce  - Łukasz Sochacki

IV miejsce  - Bartosz Kozieł

Na zakończenie turnieju Zwycięzcy otrzymali z rąk Pana Dyrektora Mirosława Czekaja pamiątkowe dyplomy i puchary ufundowane przez UKS „Spartakus”.