Nauczyciel na Medal 2017

8 grudnia 2017r. Nasza koleżanka Mariola Naziemiec uczestniczyła w uroczystej gali, na której zostały wręczony nagrody dla „Nauczycieli na Medal”. Gala ta odbyła się w głównej siedzibie Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Patronat honorowy na akcją objął prof. dr hab. Kazimierz Karolczak rektor UP w Krakowie oraz Jacek Krupa Marszałek Województwa Małopolskiego. W imieniu rektora nagrody laureatom wręczał prof. Robert Stawarz prorektor ds. rozwoju na UP oraz przedstawiciele „Gazety Krakowskiej” i „Dziennika Polskiego”.

W tym dniu odbyły się również wykłady Profesorów Uniwersytetu Pedagogicznego, które prowadzone były przez dr hab. prof. UP Katarzynę Potyrałę oraz prof. dr hab. Agnieszkę Ogonowską Dyrektora Ośrodka Badań na Mediami a także FlexiForm Day Edukacja. Tematyka wykładów była następująca: „Kształcenie nauczycieli w UP w Krakowie” , „Wpływ mediów na rozwój dzieci i młodzieży szkolnej” i „ Multimedialne techniki i wykorzystanie mediów społecznościowych w edukacji”.

GRATULUJEMY!