O bezpieczeństwie z funkcjonariuszami Straży Miejskiej

Ważne zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa dzieci w drodze do szkoły, na ulicy, poza domem poruszyli funkcjonariusze Straży Miejskiej w Miechowie. Pani Komendant Katarzyna Seweryn oraz Daniel Burzyński spotkali się z najmłodszymi uczniami naszej szkoły.

W bardzo ciekawy sposób przybliżyli swoją pracę, opowiedzieli o swoich zadaniach a także obowiązkach.  W trakcie pogadanki  funkcjonariusze  zwrócili szczególną uwagę dzieciom na sposoby unikania i radzenia sobie w trudnych sytuacjach związanych z różnymi  zagrożeniami. Uczniowie zadawali wiele pytań, na które uzyskali wyczerpujące odpowiedzi. Na zakończenie spotkania otrzymali książeczki- kolorowanki wydane przez GiM Miechów pn.: „Straż Miejska w Miechowie” do wykorzystania na zajęciach profilaktycznych w szkole.