Awans drużyny piłkarskiej do finału wojewódzkiego

Drużyna piłkarzy U – 10 awansowała do finału wojewódzkiego w Pucharze Tymbarku.

Dobiegły końca rozgrywki Turnieju o Puchar Tymbarku na szczeblu powiatu miechowskiego. Naszą szkołę reprezentowały trzy drużyny.

Zwycięsko swoje zmagania zakończyli chłopcy w kategorii U – 10, którzy po pokonaniu drużyn ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Miechowie, podstawówek z Pojałowic, Książa Wielkiego oraz Akademii Champions awansowali do turnieju wojewódzkiego.

Reprezentantami zwycięskiej drużyny byli: Kacper Iskra, Dawid Krysa, Antoni Jędrzejewski, Mateusz Domagała, Szymon Budzeń, Mateusz Grządziel.

Szczęścia zabrakło dziewczętom oraz chłopcom w kategorii U – 12, którzy mimo tego iż w swoich turniejach nie przegrali meczów, to jednak w wyniku remisów musieli zadowolić się drugimi miejscami.

Opiekunami drużyn w tegorocznych rozgrywkach byli Pani Ewa Manterys i Pan Piotr Król.