To wykonało się...

Uczniowie klasy 2a kolejny raz odwiedzają mieszkańców Domu Kombatanta oraz chorych przebywających w Hospicjum im. Bernardyny Jabłońskiej. Tym razem głosimy „Zmartwychwstanie Pana” w montażu słowno – muzycznym  „To wykonało się….”.

Wiersze o tematyce zmartwychwstania oraz pieśni wielkanocne wywołały wzruszenie wśród mieszkańców Domu Kombatanta. Padły słowa podziękowania oraz zaproszenia do kolejnego spotkania. Podziękowania płynęły również z ust księdza posługującego w Miechowskim Hospicjum, który serdecznie zapraszał do kolejnych odwiedzin. Uczniowie wykazali się profesjonalizmem i wielkim zaangażowaniem. Mieliśmy również możliwość wystąpić z przedstawieniem na scenie szkoły przybliżając wszystkim tematykę świat wielkanocnych.