Tymoteusz Wszół Laureatem III stopnia Ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno- Informatycznego!

Niezmiernie miło nam poinformować o wielkim sukcesie naszego ucznia!

Tymoteusz Wszół, uczeń klasy VIIIA zdobył tytuł Laureata III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Matematyczno- Informatycznym InstaLogik 2023/2024 -V edycja smile

InstaLogik to popularyzatorski konkurs matematyczno-informatyczny dla uczniów klas 4-8 SP. Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów zainteresowanych zagadkami logicznymi, matematyką, do tych, którzy interesują się programowaniem lub chcieliby postawić w programowaniu pierwsze samodzielne kroki.

Nad V edycją konkursu honorowy patronat objął Minister Edukacji i Nauki. Honorowym patronem konkursu jest Wydział Matematyki Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego.

Serdecznie gratulujemy Tymoteuszowi, jego Rodzicom, opiekunom dydaktycznym.