"With flying colours”.

4 marca dwoje uczniów- Jan Bochenek (7c) i Kacper Mruk (6c) reprezentowało Szkołę Podstawową nr 2 w Miechowie w wojewódzkim etapie Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego, organizowanego przez Małopolskie Kuratorium Oświaty w Krakowie.

Zmagania konkursowe odbywały się w Sali Audytorium im. Wincentego Danka Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej

w Krakowie. Atmosfera miejsca sprawiła, że chłopcy czuli ogromne podekscytowanie. W tym ważnym dniu towarzyszyła im pani Jolanta Piwowarska-Bazior, nauczyciel języka angielskiego.

Obydwaj uczniowie podeszli do tematu z dużym zaangażowaniem i entuzjazmem. Pomimo, iż zadania konkursowe były na bardzo wysokim poziomie, żywimy nadzieję, że i tym razem nasi uczniowie wypadli znakomicie, czyli „with flying colours”.