Kiermasz Świąteczny- komunikat

Szanowni Państwo,  Drodzy Uczniowie!

Miło mi poinformować,  że konto Rady Rodziców zostało zasilone kwotą 8182.11 zł!

Swoją cegiełkę dołożył również Burmistrz Pan Dariusz Marczewski, za co serdecznie dziękujemy

Z tego miejsca składam serdeczne podziękowania Samorządowi Uczniowskiemu na czele z Igorem Kitą, wszystkim Rodzicom zaangażowanym w świąteczny kiermasz (Kinga Dróżdż, Anna Dąbrowska, Ewelina Frejowska, Magdalena Podulka, Ewa Dziwisz, Paulina Kapuła,  Mateusz Stempel, Monika Pinkas, Joanna Kopeć) oraz uczniom,   nauczycielom, rodzicom,  sponsorom, którzy przygotowali przepiękne ozdoby.

Wpłata przekazana na Radę Rodziców zostanie w całości przeznaczona na zakup tablic suchościeralnych do klas.

Dziękuję za wspaniałą akcję życząc całej społeczności szkolnej zdrowych, spokojnych , pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia.

Katarzyna Seweryn- przewodnicząca Rady Rodziców