Organizacja pracy świetlicy szkolnej w roku szkolnym 2023/2024

Świetlica szkolna będzie czynna od 11 września w godzinach 6.45- 16.15

W dniach od  05.09- 08.09.2023 r. opieką świetlicy objęci będą wyłącznie uczniowie dojeżdżający do szkoły dowozem szkolnym.

ZAPISY:

Karty zgłoszenia dziecka na pobyt w świetlicy szkolnej należy składać w nieprzekraczalnym terminie do 07.09.2023 r. do kierownika świetlicy pani Bożeny Węgrzynowicz lub do wychowawcy świetlicy. Druk do pobrania (tutaj)

Ze względu na ograniczone możliwości, warunkiem przyjęcia dziecka do świetlicy jest praca obojga rodziców, dlatego należy złożyć również zaświadczenie- informację o zatrudnieniu. Wzór oświadczenia (tutaj)

OPIEKA:

Opieką świetlicy szkolnej objęci będą uczniowie klas 1-3 w sytuacji, w której każdy z  rodziców pracuje. Świetlica zapewnia również opiekę  uczniom dojeżdżającym z klas 4- 8. Uczniowie klas IV- tych, którzy nie dojeżdżają do szkoły dowozem szkolnym, ale mieszkają w znacznej odległości od szkoły, również mają możliwość korzystania ze świetlicy szkolnej na ogólnych zasadach.

OBIADY:

Zapisy na obiady odbywają się wyłącznie na podstawie wypełnionej KARTY ZGŁOSZENIOWEJ NA OBIADY.(patrz.zakładka stołówka)