Nowa Rada Rodziców

Przewodnicząca pani Katarzyna Seweryn

Zastępca przewodniczącej pani Joanna Kopeć

Skarbnik pani Marta Zębala

Prezydium Rady Rodziców zwraca się do Państwa z  gorącą prośbą o dokonywanie wpłat na Fundusz Rady Rodziców w roku szkolnym 2021/2022.

Pragniemy, by wpłaty na fundusz Rady Rodziców nie były traktowane jako obowiązek, lecz były przejawem naszej społecznej dojrzałości i współodpowiedzialności za dobro naszych dzieci. Zdajemy sobie sprawę, że składka jest dobrowolna, jednak należy pamiętać, że z wpłacanych środków korzystają wszyscy uczniowie. Dzięki wpłatom możemy dofinansować dzieciom wycieczki, finansować nagrody, organizować szkolne uroczystości, ciekawe imprezy dla uczniów, pomagać im w trudnych sytuacjach i wspomagać działania szkoły służące naszym uczniom.

Z roku na rok, liczba osób wpłacających jest coraz mniejsza, zatem działanie Rady bez Państwa wpłat jest niemożliwe.